
Dag van de Jeugdbeweging
Op vrijdag 23 oktober 2026 vieren we in heel Vlaanderen de Dag van de Jeugdbeweging. Ook in Brecht doen we daar enthousiast aan mee!
De jeugdbewegingen van onze gemeente nodigen alle kinderen en jongeren uit om samen de kracht van de jeugdbeweging te vieren met een gezellig gratis ontbijt.
Waar en wanneer?
Iedereen is welkom van 06.30 tot 08.25 uur op één van de drie locaties
- Lokalen van Chiro Sint-Job en Akabe Rafiki
- Gemeenteplaats Brecht
- Aan de kerk van Sint-Lenaarts
Tijdens deze ochtendlijke bijeenkomst zorgen we voor een heerlijk ontbijt en een gezellige sfeer om samen de dag goed te beginnen.
Of je nu in uniform komt of niet, iedereen is welkom: leden van jeugdbewegingen, sympathisanten, vrienden en klasgenoten.
Om afval te beperken vragen we iedereen om een eigen bord of brooddoos en een beker of drinkbus mee te brengen. Op die manier houden we het niet alleen gezellig, maar ook proper.
Slecht weer!
Omdat er slecht weer voorspeld wordt, voorzien we alternatieve locaties.
Houd onze socials in de gaten voor meer updates! @jeugdbrecht of @jeugdraadbrecht
- Lokalen Chiro Sint-Job en Akabe Rafiki
- Luifel 't Gemeentehuis Brecht 🌧️
- Lokaal KLJ Sint-Lenaarts 🌧️
Iedereen welkom!
Kom dus samen ontbijten, lachen en vieren en beleef de warme sfeer van de jeugdbeweging bij jou in de buurt.
Meer info: www.dagvandejeugdbeweging.be